Co kupujemy?

Firma kupuje lub przyjmuje pojazdy każdego typu – samochody osobowe i dostawcze w każdym stanie, sprawne i uszkodzone, zgnite, rozbite, zepsute oraz inne pojazdy, np. motorowery, motocykle, przyczepki.

SAMOCHODY STARE, DO KASACJI – obojętnie czy jeszcze jeżdżą czy już nie – płacimy wg aktualnych cen złomu. Nie ważne czy są po wypadku, zepsute mechanicznie, czy skorodowane. Jedyny warunek – samochód musi być kompletny, nierozkręcany, z akumulatorem itd.
Masz dobre opony lub akumulator na gwarancji? Zamień je na stare i zepsute.
Brak akumulatora = minus 50 zł z ceny. Samochody bardziej niekompletne (wymontowane części) przyjmujemy za darmo lub za dopłatą – zależy czego brakuje.
Co można zabrać? Wyposażenie bagażnika, trójkąt, gaśnica, lewarek, radio – Te elementy nie wpływają na cenę.

SAMOCHODY „NOWSZE”, USZKODZONE (powyżej roku 2010 lub starsze ale wartościowe) – wycena indywidualna na podstawie zdjęć lub opisu uszkodzeń. Mogą to być samochody z niewielkimi uszkodzeniami (drobna usterka, kolizja), nadające się do naprawy i sprzedaży, a także z poważnymi uszkodzeniami (istotna usterka, wypadek), posiadające wartościowe części do odzyskania.

SAMOCHODY SPRAWNE – Choć firma specjalizuje się w kupnie samochodów uszkodzonych, to możemy również zakupić samochód sprawny i ładny jeśli jego cena będzie atrakcyjna, czyli znacznie niższa od tzw. „wartości rynkowej”.

PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ:
-motorowery, skutery, motocykle: chińskie za darmo, markowe do ustalenia, niekompletne za dopłatą.
-przyczepki 1 osiowe 250 zł, 2 osiowe 500 zł – dotyczy przyczep kompletnych, stan obojętny, zarejestrowanych na właściciela.

Oferty można zgłaszać telefonicznie (tel. 602 844 488), poprzez rozmowę, mms ze zdjęciami, lub przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „kontakt”.